Mardan Stadına Nasıl Gidilir

Öncelikli olarak, daha önce Mardan stadyumunun tanıtım sayfasında şehir içinden minibüsle ve kendi aracınızla nasıl gideceğinizi ve mardan stadıyla ilgili diğer bilgileri sizlere aktarmıştık. İstekler üzerine mardan stadına giden yolu ve stadın nerede olduğunu haritalı olarak açıklayacağız.

İlk olarak Kundu oteller bölgesinin sonunda bulunan Mardan Palace Hotel’ e kadar gelmelisiniz.

Görüntü 1: Topkapı Palace hotel ve Mardan Palace hotelin arasında ki alan

Not: Görüntüleri büyütmek için üzerine tıklayınız

mardan palace harita

Görüntü 2: Mardan Palace Hotel’ in yan tarafındaki yoldan devam edeceksiniz.

mardanin-yanindaki-yol

Görüntü 3: Mardan Palace hotelin yan tarafındaki yolu takip ettikten sonra yolun sonundan sola dönmeniz gerekmektedir.

stada giden yol

Görüntü 4: Bu kısa mesafeyi de katettikten sonra yol ayrımına geleceksiniz, burada sağa dönüş yaparak yola devam etmelisiniz. Sol taraf bir nevi çıkmaz sokak.

stada giden yol ikinci donus

Görüntü 5:  Mardan stadına giden yol üzerinde bulunan Özlü Köyü. Bu köyün içinden geçeceksiniz, ve resimde göreceğiniz kırmızı çembere alınan yerde bulunan köy kahvesinden sağa döneceksiniz.

ozlu koyu

Görüntü 6: Son yol ayrımı. Köyün içerisindeki yolu hiçbir yere sapmadan takip edin. Aşağıda ki resimde göreceğiniz yol ayrımında köy mezarlığı bulunmaktadır. Bu ayrıma geldiğinizde sağ taraftan devam etmelisiniz, mezarlık tarafında ki yoldan. Şu an bulunduğunuz bu alandan 5 km. sonra antalya mardan stadına ulaşacaksınız.

mezarlik sapagi

Görüntü 7: Antalya Mardan Stadı. Mezarlığın yan tarafından giriş yapınca hiçbir tali yola sapmadan yolu izlerseniz, mardan stadına ulaşacaksınız.

mardan stad kusbakisi

Mardan stadı adres, telefon, iletişim bilgileri, bilet temini, bilgilendirme ve mardan stadıyla ilgili sorularınızla ilgili bilgi almak için lütfen aşağıda ki bağlantıya tıklayarak mardan stadı iletişim bilgilerini içeren sayfamızı inceleyiniz.

Mardan Stadı

19 Ocak 2011 | Şehir: Antalya Firma Rehberi
    L�tfen g�r�ş belirtiniz

Firma arama motoru

Loading